Хит сандали од Desigual во кои се собрани повеќе летни трендови

Модната марка Desigual воодушевува со летната понуда на гардероба, чанти, ремени и…сандали! Овојпат предност им даваме на ултрамодерните сандали во кои препознавме повеќе летни трендови – тексас, нитни, вез, висока дебела потпетица и платформа.

И кој би можел да им одолее?

Достапни се во продажба во мултибренд продавницата „Fashion&Friends“ во Скопје Сити мол, како и во онлајн продажба – ТУКА. 

x

Check Also

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Голема распродажба со попусти до 80 отсто на различни категории производи ги ...