Хит сукња од ZARA за есен 2020

Би ја носеле ли и вие?Со првите есенски денови на сцената се враќаат два големи тренда – вештачка кожа и бургунди нијансата. И двата тренда ги спојува хит сукњата од модната марка Zarа.

Малку време не дели до официјалното пристигнување на есента. Тајмингот за лов на новосезонските модни парчиња е идеален, а ние ја најдовме оваа сукња која е „маст хев“ на сезоната.
Би ја носеле ли и вие?

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...