Х&М ја претстави новата колекција за есен/зима 2014/2015

Комбинација од машки и женски елементи доминираат во колекцијата наречена Х&М студио.

hm 2Тесни фустани, мини во комбинација со високи кожени чизми, мотоциклистички јакни, палта со детали од крзно, накусо париски шик, тоа ни носи новата колекција на Х&М која ќе биде достапна од 4-ти септември во над 250 продажни места ширум светот како и онлајн.

Погледнете ги трендовите за постудените денови кои ги форсира оваа модна марка.

x

Check Also

TIME AFTER SUNSET, поглед на пролетната колекција на MASSIMO DUTTI

Малгосија Бела е лице во новата кампања на шпанската модна марка Масимо ...