Holidays of a Lifetime, лежерно лето со MANGO

Во колекцијата доминираат лесните фустанчиња, блузичките со спуштени раменици и бледите фармерки. Инспирирајте се од новите стилови на Манго за лето 2020. 

x

Check Also

Што чита Кејт Мидлтон во периодот на изолација?

За време на корона-деновите, од официјалната Инстаграм страница на Палатата Кенсингтон, беше ...