Холивудскиот крем на едно место

Познатото американско списание Венити фер слави 20 години постоење на своето традиционално холивудско издание. По тој повод во новиот број ги собра холивудските ѕвезди на едно место – на својата насловна страница.

vf 1Импресивна актерска екипа се собра на насловната страница на Венити фер. Гламурозната насловна која се расклопува на три дела ја слави спектакуларната година на филмот и некои од актуелните најголеми талентни во Холивуд.

vf 3Пред објективот на Ани Лејбовиц продефилираа различни лица, едни од групата на филмски ветерани и други кои со своите впечатливи улоги во последните 12 месеци ветуваат многу.

vf 2

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...