И Џенифер Лопез се соблече топлес за новиот албум (ФОТО)

Манијата на разголувања меѓу пејачите продолжува. Американската актерка , поп пејачка и танчерка Џенифер Лопез изненадува со изборот – топлес фотосесија за новиот музички албум.

lopez 1

За разлика од (дегутантната) Мајли Сајрус, Лопез бар покажа малку стил – со изборот на модниот додаток, дамскиот шешир. Се друго е веќе видено.

lopez 4

Фото-сесијата е направена за корицата на новиот албум Rebirth.

lopez 3

lopez 2

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...