И фотографите и се чудат на тоа што го облекла (ФОТО)

Парите многу ми значат, порачува Мајли Сајрус со својот моден избор. majli
Во чевли од колекцијата на Шанел и креација од непознат дизајнер, Мајли Сајрус изгледа смешно – како да излегла од кафеана каде до пред малку пеела, а веселите гости и лепеле долари по телото.

Погледнете го изразот на лицето на овој фотограф. Наместо да чкрапне….очигледно не може да престане да се чуди на тоа што пред себе го гледа.

И ние.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...