И моден аплауз за Лејди Гага (ВИДЕО)

Американската пејачка Лејди Гага премиерно го објави спотот за синглот насловен Аплауз.

Видеото претставува и модно дефиле, од огромни шешири преку екстравагантна кореографија до разголување.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...