И вие би наседнале гарант на шегата на двете ујдисани убавици (ВИДЕО)

Убавата модна креаторкаСинтија Роули и нејзината подеднакво убава пријателка – модна блогерка, направија скриена камера во која нивни жртви се мажите.

А како изгледа кога две убавици ќе се ујдисаат погледнете во видеото.

x

Check Also

Мисицата Елена Анѓеловска утре ќе се бори за круната на Мис Глоуб во Торонто

Утревечер во Торонто ќе се одржи финалето на Мис Глоуб. Македонска претставничка ...