Идеи за подароци: Ја славиме љубовта со Parfois!

Што да подариме за Денот на вљубените?  Parfois мисли на нас.

par 06 

Изборот на подароци за најдрагите често знаат да ни предизвикаат главоболка и стрес, но ако знаеме што сакаме и каде точно да се упатиме, тогаш шопингот ќе го претвориме во вистинско задоволство, а дарувањето во убав ритуал.

par4

Ѕирнете во излогот на модната марка Parfois и одберете го соодветниот подарок од новата колекција за Денот на вљубените кога ја славиме љубовта на 14-ти февруари.

Посетете ги продавниците PARFOIS во Скопје сити мол и Рамстор мол. 

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...