Им даваме предност на белите модни парчиња од & OTHER STORIES

Белите модни парчиња се одлични за деновите поминати под сонцето, а модната марка & OTHER STORIES во летната колекција има повеќе модели кои со задоволство би ги носеле.

Дизајнерите од & OTHER STORIES и за оваа сезона останаа доследни на трендот на „паф“ ракави и чипкастите детали.

Мини фустанчињата со впечатливи детали се „маст хев“, а одлично се комбинираат со сандали со висока плетена платформа и плетени чантички.

Во продолжение, погледнете го нашиот избор.

x

Check Also

Што чита Кејт Мидлтон во периодот на изолација?

За време на корона-деновите, од официјалната Инстаграм страница на Палатата Кенсингтон, беше ...