Имате желба за Јагуар? Ако не можете автомобил, може да се„возите“ во чевли

Британската марка за луксузни автомобили Јагуар лансираше колекција на чевли креирана во духот на новиот модел на автомобил претставен неодамна на пазарот.

jag1

Колекцијата на чевли тимот на Јагуар ја направи во соработка со Оливер Свини, употребувајќи материјали кои се користени за изработка на новиот модел на Јагуар и така тие потсетуваат на F-type.

Достапни се во сите бои во кој е достапен и автомобилот.

jag 3

Според Свини, целта била да се создадат чевли за возење на новиот Јагуар.

А ние би рекле, ако не можете да возите Југуар, еве пригода да се „возите“ во Јагуар чевли.

x

Check Also

Како и со што заведува вашиот хороскопски знак

Прочитајте какви заводници сте и со што сте надарени да заведувате. Овен ...