Инспирирајте се од модните мисковите на Кејт Мидлтон, еве како

Уште откако Кејт Мидлтон официјално се приклучи на кралското семејство со нејзината Пепелашка свадба во 2011 година, таа стана глобална икона во модата.

Благодарение на нејзината љубов кон комбинации на „улична мода“ со модни парчиња од луксузните модни марки, таа им го отвори патот на оние што сакаат да го имитираат нејзиниот стил.  Значи, ако сакате да се дотерате како Кејт,  а можеби и да „налетате“ на принц поради вашиот софистициран изглед, наш совет е – од една страна да инвестирате во безвремените модни парчиња, а од друга страна – во „скини“ фармерки, парчиња од хај-стрит модните марки, кои се проверено успешни на пазарот, како Манго, Зара, H&M…

 

x

Check Also

Карди Би се збогува со сопругот после три години брак

Карди Б(27) и нејзиниот сопруг Офсет (28) се разведоа по само три ...