Инспирирајте се од вежбите на Кристен Бел

39-годишната глумица Кристен Бел не повикува да вежбаме.

Убавата американска глумица блеска од насловната страница на ноемвриското издание на Women’s Health.

Фотографирана од Денис Луполд, Кристен позира во спортски градник. Едиторијалот содржи фотографии од глумицата како вежба, облечена во спортска облека од актуелните колекции на Пума, Фила и Стела Мекартни.

 

x

Check Also

Версаче со ретро кампања и Хелена Кристенсен за празничната сезона

Супермоделот од 90-те години, Хелена Кристенсен заедно со мултимедијалната артистка Сара Бејкер ...