Максим: Ирина Шаик е најубавата Русинка на денешницата

Уредниците на руското издание на списанието Максим ја прогласија Ирина Шаик за најубава Русинка на денешницата.

irina 1

Убавицата се заблагодари на списанието на англиски, а потоа и на руски јазик преку социјалните мрежи Твитер и Фејсбук.

Инаку, странските медиуми неодамна објавија дека супермоделот и девојка на славниот фудбалер Роналдо, се вратила во Русија за да биде до баба си која е во кома.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...