Ирина Шаик и Пенелоп Круз „мешаат“ за Ажент Провокатор (ВИДЕО)

Ирина Шаик и Пенелоп Круз заедно во провокативната реклама на марката за долна облека.

agent 2

Еротиката продава се’, а кога е вмешана и сексапиланата Ирина Шаик тогаш резултатот е загарантиран.

Пенелоп Круз се потпишува и како сценарист и режисер на видеото кое вреди да се види.

http://youtu.be/fOxUuwLSC8M

 

x

Check Also

55-годишната супермоделка Татјана Патиц позира во раскошна природа

Татјана Патиц (родена во 1966), германски модел и актерка која постигна светска ...