Сексапилен динамит:Ирина Шаик

Кога Ирина Шаик позира за рекламна кампања на моден бренд, динамитот е веќе пуштен.
Погледнете ја новата фотосесија пролет/лето 2013 на „Дајнамит“.

Irina

Irina

Irina

Irina

Irina

x

Check Also

„Плус-сајз“ моделот Ешли Грем сосема се расоблече за списанието „V“

29-годишната позната манекенка, американката Ешли Грем, ги покажа сите свои женствени облини ...