Ирина Шаик блеска во новата фотосесија за DSECTION

Руската убавица Ирина Шаик продолжува да ги освојува модните кампањи на познатите луксузни марки и едиторијалите на списанијата.

Во најновата фотосесија реализирана во црно-бела техника, таа позира за списанието DSECTION. Фотографијата ја потпишува Нико Бастос. На насловната Шаик носи фустан и јакна од есенската колекција на Burberry во комбинација со чизми од Alexandre Vauthier.

x

Check Also

Сестричките Кардашијан и Џенер се расоблекоа за новиот бренд на Ким (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Кога популарните девојки од семејствата Кардашијан и Џенер ќе се обединат со ...