Ирина Шаик на насловната на Вог, во интервјуто се исповеда за Бредли Купер и ќеркичката

Руската убавица Ирина Шаик ја краси насловната страница на мартовското издание на Вог.

Фотосесијата во внатрешните страниц пак, е придружена со интервју, во кое супермоделот се „исповеда“ колку е тешко да се биде самохрана мајка, нагласувајќи дека се „распаѓа“.

Двегодишното девојченце од врската со глумецот Бредли Купер, според судот, има двајца старатели (50 – 50 отсто), мајката и таткото.

-Две личности може да бидат прекрасни, а сепак да немаат добра врска, вели Ирина во интервјуто, мислејќи на врската со Купер.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...