Ирина Шаик позира во кампањата Green Collection на Intimissimi

Популарната италијанска модна марка Intimissimi ја лансираше пролетната колекција насловена Green Collection.
За рекламната кампања позира супермоделката Ирина Шаик. 
Долната облека е направена од еко-френдли и рециклирани материјали. Дизајните се фокусираат на свила и чипка. 

x

Check Also

Вежбаме дома со Џејн Фонда, ѕвездата се врати на социјалните мрежи

Иако сме во изолација, размислуваме за нашиот здрав изглед, а размислува и ...