Ирина Шаик продолжува да фасцинира, овојпат на насловната на „Вог“

По разделбата со глумецот Бредли Купер, супермоделот Ирина Шиак продолжува да работи со „полна пареа“.

Руската убавица го краси августовското издание на „Вог“ Португалија презентирајќи ги есенските модни трендови во едиторијалот.

 

x

Check Also

Моника Белучи блеска во новата кампања на Долче и Габана

Три италијански убавици од различни генерации – Моника Белучи, Бјанка Балти и ...