Ирина Шаик со нова провокативна фотографија, фановите мислат дека е порака за Бредли Купер

 


На Денот на независноста, 4ти јули, топ моделот Ирина Шаик постираше фотографија на Инстаграм. Фановите на оваа фотографија гледаат порака за Бредли Купер. Врската на Шаик и Купер заврши на почетокот на јуни, по 4-годишно живеење заедно.

На фотографијата супермоделот носи маичка со американско знаме и шорцеви кои ги откриваат нејзините долги нозе. И додека ништо на оваа фотографија не е адресирано за глумецот Бредли Купер, фановите на Ирина мислат дека таа ја покажува својата независност по раскинувањето на врската.

x

Check Also

Кејт Мидлтон во светлосин фустан на финалето на Вимблдон

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, вчера го следеше финалето на Вимблдон. За ...