Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања на брендот за костими за капење Tropic of C.

Ирина е главно лице на новата кампања на популарниот бренд, и рекламира мини-бикини, како и бикини од проѕирни материјали – уште една можност да се покаже извајаната фигура и сјајната кожа, оставајќи ги на момент настрана (о)зборувањата за врската со Канје Вест.

Инаку, за истата марка Tropic of C, неодмана позираше и сексапиланата Шерон Стоун (62), во жолт модел од новата колекција. Интересно е што во дијајните на новата летна колекција, учествувала колешката на Шајк, исто така, поранешен ангел на Викторија Сикрет, Кендис Сванепол.

 

x

Check Also

Дали Парис Хилтон е бремена? Одговорот доаѓа преку подкаст

По веста што вчера ги преполни „госип“ порталите, Парис Хилтон добива низа ...