Искористете ги попустите: Black Friday во продавниците Carter`s

Популарните попусти на сезоната наречени Black Friday ќе може да ги ползувате во продавниците Carter`s. Ве очекуваат намалувања од 20 отсто на новата колекција и дополнителни 20 отсто на веќе намалените производи со 30 отсто попуст.

Не размислувајте двапати, вистинско време е за паметен шопинг!

Се гледаме во Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

x

Check Also

& Other Stories ја претстави колекцијата за меѓу сезоните

Преземете го стилот инспириран од Лос Анџелес со дизајни од креаторите на ...