Искористете го денот за паметен шопинг: -30 отсто во Original Marines

Денес (15.05) е последен ден за шопинг со одлични попусти во Original Marines, пред пристигнувањето на летната колекција.

om 5 re

Попустот од 30 отсто е организиран по повод Саемот за деца и родители во Скопје сити мол, а се однесува на целата пролетна колекција на италијанската модна марка Original Marines.

om 22 re

Во очекување на новата колекција, искористете ја сончевава недела на најдобар моден начин посетувајќи ја продавницата Original Marines во Скопје Сити мол.

om 1919

om 777

om 99

om 3

om 1 re

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...