Исти како мама: 5 слични модни изгледи за мајки и деца од H&M 

Новата кампања на модната марка H&M е насловена Mini-Me. Колекцијата содржи модни парчиња за мајки и девојчиња и момчиња.
Главно лице на кампањата е романскиот топ модел Андреја Дјакону. 
Погледнете како изгледаат летните изгледи од H&M за компатибилни дотерувања на мајки и деца. 

x

Check Also

Неделен хороскоп (9. до 15. декември): Топ знаци на неделата – Стрелец, Бик и Лав

Оваа недела планетата Меркур влегува во знакот на Стрeлец, одлични вести ги ...