Изабели Фонтана гола во кампања за накит

Убавицата од Бразил Изабели Фонтана (29) се соблече сосема гола во рекламната кампања на италијанската марка за накит Строили Оро.

izabeli 5

Ја паметите легендарната изјава на топ моделот Фонтана? „ Не мислам дека сум некоја посебна убавица, ама тоа што сум- јас сум!“.

izabeli 1

Ама кога ќе ја погледнеме како од мајка родена и „облечена“ единствено во накит, оваа нејзина изјава веднаш паѓа во вода. Се согласувате, нели?

izabeli 2

izabeli 3

izabeli 4

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...