Изгед на денот: Лежерниот стил на Џенифер Лопез

Имавте идеја дека Џенифер Лопез носи очила?

djeni 2

На премиерата на филмот Rock The Kasbah Џенифер Лопез се појави во кежуал издание со мачкасти очила.

Црна светкава блуза со ролка која го открива рамниот стомак, тесни црни панталони и „оверсајз“ капутче. Симпатичен избор во кој би сакале почесто да ја гледаме.

djeni1

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...