Изглед на денот: Амал Клуни патува со стил

Додека дузина ѕвезди знаат да бидат дури и непрепознатливи на фотографиите кога се „фатени“ на аеродромите, Амал Клуни покажа рамнотежа во изборот на соодветна гардероба и за ваква пригода.

111

Фотографирана на аеродромот во Лос Анџелес, Амал Клуни тргнува на пат облечена во спортско-елегантна комбинација. Црвено палто Версаче во комбинација со тесни црни панталони.

Версаче есен 2014

Версаче есен 2014

Нејзиниот џет-сет изглед е заокружен со црна чанта и соодветните Прада чизми со умерена потпетица.

122

x

Check Also

Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Потрошувачите кои ќе го купат уредот до 31 јануари 2022 година добиваат ...