Изглед на денот: Чарлиз Терон во Изабел Маран фустан

На гостувањето во емисијата „Добро утро Америка“ глумицата пристигна облечена во шарен фустан со потпис на Изабел Маран.

car2

Изгледот го надополни со трендовска црна кожена јакна од марката Сен Лоран, сребрени обетки во форма на тријаголник од марката Џенифер Маер и огромни црни очила за сонце.

car1

Комплетниот изглед е заокружен со сиви впечатливи чевли Табита Симонс.

 

пролетна колекција на Изабел Маран

пролетна колекција на Изабел Маран

x

Check Also

Канје Вест ја отстрани Ким Кардашијан од Твитер

Раперот престана да ја „следи“ неговата, сега веќе поранешна сопруга, Ким Кардашијан ...