Изглед на денот: Хилари Даф со хит фармерки за пролет/лето 2020

Најдобри пријатели на една ѕвезда во слободното време? Пар „искинати“ фармерки.

Фармерките кои ги носи глумицата Хилари Даф се хит во најава за сезоната пролет/лето 2020.

Станува збор за „бојфренд“ модел во светла тексас нијанса и „искинати“, иснпирирани до 90-те години.

Инаку, Хилари Даф е позната по својата огромна тексас колекција, па слободно може да ѝ верувате како да ги комбинирате фармерките. Инспирирајте се од нејзината постирана фотографија.

x

Check Also

Свечено отворање на новата книжарница на „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“

Скопје ја доби најголемата книжарница во Македонија! Новата суперпродавница на „Литература.мк“, која ...