Изглед на денот: Карли Клос на Модната недела во Париз

Инаку, овие кожени панталони со предимензиониран крој веќе ги видовме на ревијата на Hyke.

x

Check Also

Samsung The Terrace телевизорите верификувани за гледање на отворено

Компанијата Samsung Electronics објави дека сите модели на The Terrace премиум телевизорот се први во индустријата ...