Изглед на денот: Марго Роби во трендовско палто од Манго

Во периодот на попусти, инспирацијата за „камила“ палто – по суперповолна цена, станува сè поголема.

Токму такво палто по прифатлива цена носи актерката и продуцент Марго Роби. Изборот е од модната марка Манго.

Ѕвездата на „Birds of Prey“ и „Bombshell“ е во очекување на Ноќта на Оскарите 2020. Во меѓувреме се релаксира со вечерно излегување во Лондон, со елегантен изглед во кој предноста ја имаат две неутрални нијанси – кремастата и белата.

 

x

Check Also

Попусти и супер акции за новата учебна година во Скопје Сити Мол

Се ближи почетокот на новата учебна година, а тоа значи дека е ...