Изглед на денот: Моника Белучи во мини фустанче од Диор

Убавата италијанска глумица што и да објави на својот Инстаграм профил привлекува големо внимание. А, во последно време, овие објави зачестија.

По провокативната фотографија направена за фотосесијата на списанието „Офишл“, глумицата постираше уште две нови фотографии – сосема контрастни. На првата, таа позира во мини фустанче од пролетната колекција на Кристијан Диор. На втората пак, таа е во црна ролка во стилот на Одри Хепберн.

Ќе се согласите, и на двете фотографии таа е преубава.

x

Check Also

Џенифер Анистон бесно им се обрати на фановите: „Проклетата маска мора да се носи”

Џенифер Анистон го отвори својот  Инстаграм профил минатиот октомври, и со првиот ...