Изглед на денот: Пенелоп Круз во светкави комбинезонки

Славната шпанска глумица е фотографирана во Париз на премиерата на нејзиниот нов филм „Cuban Network“.

За оваа прилика глумицата избрала глам-комбинација од модната куќа Шанел. Соработката на Шанел и Круз не е нова, а честопати е заштитно лице во козметичките кампањи на француската луксузна куќа.

Комбинезонот е светкав во златно-сребрена нијанса, со горен дел на преклоп. Изгледот е заокружен со црн кожен ремен и плик чанта.

x

Check Also

Дали Парис Хилтон е бремена? Одговорот доаѓа преку подкаст

По веста што вчера ги преполни „госип“ порталите, Парис Хилтон добива низа ...