Изглед на денот: Шарлиз Терон во металик фустан

Холивудската глумица покажа дека за да се изгледа секси не мора да се покажуваат голи делови од телото.

На новинарската конференија во Хонг Конг, убавата 40-годишна глумица блесна во тесен металик мини фустан кој ја нагласува нејзината беспрекорна фигура.

teron 111

Изгеда како да пристигнала од друга планета, не?

Изгледот е заокружен со модерна мала чантика, црвен нагласен кармин наспроти нежната дискретна шминка и чевли од Џанвито Роси.

teron 222

x

Check Also

Дуа Липа го рекламира новиот парфем од Сен Лоран – YSL Libre Intense 

Поп пејачката Дуа Липа се врати во нова соработка со луксузната модна ...