Изглед на денот: Жолтиот комбинезон на Ева Лонгорија

44-годишната глумица брзо се врати во топ форма по породувањето.

На Канскиот филмски фестивал, Ева Лонгорија ја покажа својата совршена фигура на црвениот тепих, откако неколку месеци се бореше со вишокот на килограми.

Надвор пак, од црвениот тепих, Лонгорија е фотографирана на плажата како се забавува со своето синче Сантиаго. Глумицата е облечена во жолт комбинезон без една раменица и нагласен струк со жолт ремен.

Насмевките и нежноста која ја споделува со синчето ја прават глумицата уште поубава.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...