Излог: На шопинг во Carter’s со попусти од 30 и од 50 отсто!

Не ги пропуштајте големите попусти во Carter’s за да ги дотерате најмилите и најмалите.

30 1

Слатки и модерни комплетчиња за бебиња и деца, фармерчиња и кошули за фраерски изглед, трендовски фустанчиња за девојченца, комбинезонки…, ѕирнете во фотогалеријата и одберете го омиленото парче облека кое сега е со попуст од 30 отсто.

 

На ваше задоволство претходната колекција на Carter’s е со попуст од дури 50 отсто. И сега повеќе немате ниту една причина да се откажете од задоволството на шопингот.

Посетете ги продавниците Carter’s во Скопје сити мол, Капитол мол и ТЦ Веро Центар. 

x

Check Also

Сонувајте слатко во пижамите на Carter`s (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Carter`s не престанува да не радува со новите модели со кои се ...