Ја сакате Мисони модата? Е тогаш сигруно ќе се вљубите во Тојота Јарис Хибрид

Не, не станува збор за Мисони, ама овие цветови карактеристични за Мисони –модата можат да ве збрлават. Од убавина.

paris 2На Модната недела во Париз јапонскиот производител на автомобили ги претстави своите нови три модели од серијата Тојота Јарис Хибрид.

paris 3

Шик моделите на автомобили се направени во соработка со Сурфејс ту еар, Кала и Кашарел.

И како да не ги посакате за себе? Сите!

paris 4

 

 

x

Check Also

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА АВГУСТ: Многу љубов за водните знаци, незаборавен за Лавовите

Во август планетата Венера ќе го напушти знакот на Близнаци и ќе ...