Ја видовте венчаницата на Хејли Болдвин? Обавезно да ја видите!

Пред околу една недела Хејли Болдвин и Џастин Бибер (по втор пат) се венчаа. Сега, моделката ги сподели фотографиите од нејзината венчаница, дизајн на Virgil Abloh од „Off-White“.

Секси венчаницата ја следи силуетата, има дискретни цветови и многу чипка. Неколку денови по свадбата пак, Хејли и Џастин позираа заедно за рекламната кампања на Келвин Клејн, кој прославува 50-годишен јубилеј.

View this post on Instagram

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

x

Check Also

Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања ...