Јакната од ZARA на Меланија Трамп

Додека се качуваше во авионот за Тексас за да ги посети децата -мигранти кои се разделени од своите родители, како резултат на политиката на нејзиниот сопруг, првата дама на САД, Меланија Трамп носеше маслинесто зелена јакна со порака „Мене навистина не ми е гајле, а тебе?“

Јакната е од модната марка Зара и чини 39 долари.

Кога авионот слета во Тексас, Меланија Трамп се појави во друго модно издание.

zara

x

Check Also

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Голема распродажба со попусти до 80 отсто на различни категории производи ги ...