Јакни и палта за есен/зима 2017 од New Yorker

Сезоната на лов на топли зимски модни парчиња започна, па време е да ја збогатите гардеробата со топол зимски модел со кој и минусните температури ќе бидат подносливи. А ако сакате шопингот да ви биде по поволна цена, тогаш дестинацијата е New Yorker. 

Изборот на јакни и палта ги задоволува различните вкусови – од долги зимски палта во трендовски нијанси, како светлорозово, до бомбер јакни и класични модели кои лесно се комбинираат.

Проверете во фотогалеријата.

 

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...