Јога изгледот на Хали Бери

Дури и ѕвездите се будат од карантинската фаза и ако од една страна почнуваат да излегуваат внимателно, секогаш заштитувајќи се со маска и ракавици, од друга страна тие продолжуваат да ги практикуваат корисните навики кои ги практикуваат и во периодот на изолација.

За Хали Бери тоа значи многу тренинг, но и медитација и јога. Најдобро се практикуваат со облека дизајнирана за атлетика од удобни материјали.

Целото видео со глумицата погледнете го – ТУКА. 

x

Check Also

Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања ...