Каја Гербер е ѕвезда на новата козметичка кампања на Ив Сен Лоран

Rouge Volupte Rock’n Shine е насловот на новата козметичка кампања на луксузната марка Ив Сен Лоран во која главната улога ја има ќерката на Синди Крафорд, актуелниот супермодел Каја Гербер.

Кампањата е насочена кон промоција на новите кармини. Меѓу нив акцентот е на карминот N°5 ROCKING CORAL нијанса, и на  N°101 MAKE IT BURN нијанса. И двете нијанси Гербер ги презентира во фотосесијата.

x

Check Also

Легендарниот парфем ANGEL доби нова верзија – Angel Nova

Тони Гарн е лице во камапњата на Mugler за новиот парфем насловен Angel ...