Каја Гербер и Синди Крафорд заедно во новата кампања на OMEGA

Марката за часовници OMEGA лансираше интересна кампања за колекцијата лето 2018, ангажирајќи ги мајката и ќерката модели, Синди Крафорд и Каја Гербер.

 

Кампањата е фокусирана на Денот на мајките.
Супермоделот и нејзината ќерка позираат пред објективот на Питер Линберг, а за локација е избран Малибу, Калифорнија.
Колекцијата вклучува и неколку безвремени модели од линијата Трезор.

x

Check Also

Шоуто на Викторија сикрет со најлоша гледаност до сега

Шоуто на Викторија сикрет кое се емитуваше на NBC каналот, има најлоша гледаност ...