Кајли Џенер ги покажа облините во тесна комбинација од Александер Ванг

Само четири месеци по породувањето, моделот Кајли Џенер изгледа во беспрекорна форма.

За вечера со пријателите во Лос Анџелес, 20-годишната реалити ѕвезда одбра модна комбинација која привлекува внимание – сиви хелански од Александер Ванг, тесна куса маичка со нагласено деколте и трендовски проѕирни чевли.

 

x

Check Also

Улична мода: Женствените парижанки на Неделата на висока мода во Париз (ФОТО)

Неделата на висока мода во Париз тукушто започна. Париз е моден центар ...