Кајли Џенер и Травис Скот прават „пауза“ во врската

На свадбата на Хејли Болдвин и Џастин Бибер, меѓу гостите беше и Кајли Џенер, но дојде сама, со ќеркичката Сторми.

Според гласините, Кајли и нејзиното момче, раперот Травис Скот, одлучиле да се одморат од врската и за сега и двајцата се повторно „сингл“.

Последен пат славниот пар јавноста го виде заедно на насловната страница на списанието „Плејбој“.

ТМЗ пишува дека за сега, иако се разделени, Кајли и Травис продолжуваат да работат заедно, а Сторми им е на прво место.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Максима од Холандија во црвена модна комбинација од глава до пети

49-годишната кралица присуствуваше на настан во Утрехт облечена во тотален изглед во ...