Кајли Џенер со новата боја на коса ги воодушеви фановите

Кајли Џенер сака да експериментира со косата, па така се појави на социјалните мрежи во потполно ново издание, и ги изненади своите фанови. Од црна коса преку руса, Кајли сега одбра сосема поинаква нијанса.

Кајли Џенер неодамна ја обои својата коса во светло сина нијанса. И одлично и стои! Погледнете како сега изгледа на постираната фотографија на Инстаграм.

x

Check Also

Улична мода од Модната недела во Токио (ФОТОГАЛЕРИЈА)

За време на Модната недела во Токио, уличниот стил никогаш не разочарува! ...