Кајли Џенер во бикини од Шанел што се постари од неа

Супермоделот Кајли Џенер постираше фотографии на Инстаграм, како на краткиот одмор, носи сини бикини од Шанел.

21-годишната манекенка го одбра дводелниот костим за капење од Шанел кој беше актуелен во 1994 година, поточно пред таа да биде родена.

Првпат овој модел на бикини го рекламираше за Шанел, на модната писта, топ моделот Наоми Кемпбел.

 

x

Check Also

Кралскиот изглед на денот: Летиција од Шпанија носи машки костум

Класичен и безвремен стил покажа кралицата Летиција од Шпанија – фокусирајќи се ...