Кајли Џенер во трендовско фустанче во неон-портокалова нијанса

Кајли Џенер се пофали со својот трендовски изглед на Инстаграм – мини фустан во неонска портокалова нијанса.

Секси фустанот, изработен од специфичен „крокодил“ материјал, има нагласено деколте и должина која сосема ги открива нозете.

Фустанот е креација на Џулиен Мек Доналд, и достапен е во продажба по цена од вртоглави 17.000 долари.

Во ваков изглед, моделот се прошета низ Лос Анџелес.

 

x

Check Also

Џулија Робертс во стилот на убава жена, речиси 30 години после филмот

Речиси 30 години од премиерата на филмот „Убава жена“, Џулија Робертс продолжува ...